Karne değil okul lazım! Etiler Otelcilik Turizm Meslek Lisesi TOKİ’ye satıldı!

18 Haziran Cuma günü karne günü, milyonlarca öğrenci karne alacak. Etiler Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Öğrencileri mutsuz, öğretmenleri mutsuz. Okulları TOKİ’ YE satıldı. Etiler Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Öğrencileri karne değil okulumuzu istiyoruz diyorlar. Okullarından alacakları son karneyi mutsuzluklarının ifadesi olarak saklamak istemiyorlar.
Okulları satılan Etiler Otelcilik Turizm Meslek Lisesi ve satışı planlanan diğer okulların Öğrencileri Cuma günü saat 10.00 da okullarının önünde; karnelerini ailelerinin, öğretmenlerinin, basının önünde yırtacaklar, yakacaklar! Okuluma Dokunma İnisiyatifi olarak Cuma günü Etiler Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Öğrencilerinin yanında olacağız. Bu öğrenciler bizim, öğrencilerin haklı, meşru tepkisinde yanlarında olalım, onları yalnız bırakmayalım!
Buluşma zamanı ve yeri, 18.Haziran Cuma Günü saat 10.30 // Etiler Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Önü (Ak Merkez çaprazı) Lütfen yayabildiğiniz kadar yayın. Okullar da alışveriş kültürünün, rant kültürünün yıkıcılığından nasibini almasın. Blogda yazın, sosyal medyada paylaşın, okulların bile artık satıldığını, o noktaya geldiğimizi eşinize, dostunuza duyurun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *